A TAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO...

21 maja zostało zorganizowane spotkanie Dzieci z Przedszkola Integracyjnego w Koziegłowach Oddziały Zamiejscowe w Starej Hucie z Berneńskimi Psami Pasterskimi FCI z Hodowli Pani Beaty Wiącek- Jakimowicz.
Było to niezwykłe doświadczenie dla naszych podopiecznych- tyle pięknych 7- tygodniowych szczeniaków w jednym miejscu, oraz ich babcia Pola- przywitały nas bardzo serdecznie i wesoło. Dzieci były bardzo podekscytowane spotykając tyle psów, które są niezwykle łagodne, przyjazne i chętne do przytulania, czy też zabawy. Dla nas spotkanie to miało walor terapeutyczny, a dla szczeniaków socjalizacyjny.
Bardzo dziękujemy Pani Beacie Wiącek- Jakimowicz za zaproszenie i ciepłe przyjęcie. Oczywiście nie spoczywamy na laurach i zapraszamy do dalszej współpracy już wkrótce na Pikniku Integracyjnym.