ANIOŁKOWE GRANIE

Pani dyrektor Ewa Walentek i pracownicy Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach zorganizowali koncert charytatywny "Aniołkowe Granie" pod hasłem "Od Juniora do Seniora". Aniołkowe Granie jest Ogólnopolskim Projektem Edukacyjnym wspierającym ideę rodzicielstwa zastępczego zainicjowanym w naszym przedszkolu przez Martę Stępień, Anetę Grzesistą, Grażynę Czerwik i Zdzisławę Jasik.

Koncert dedykowany był wychowankom Ośrodka Opiekuńczo-Terapeutycznego Dom Życia im. Leonii Nastał w Częstochowie. Koncert odbył się przy współpracy wychowanków przedszkola z Oddzaiłami integracyjnymi w Koziegłowach i Oddziałów Zamiejscowych w Starej Hucie, rodziców dzieci z Od. Zam. w Starej Hucie, Pań z Koziegłowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz pracowników przedszkola.

Pani dyrektor wręczyła wychowankom Domu Życia paczki z upominkami.

Zwięczeniem koncertu był tort, który podzielono wśród wszystkich uczestników koncertu.

Dziękujemy darczyńcom :

- Rodzicom dzieci uczęszczających do przedszkola

- Nauczycielom i pracownikom przedszkola