KLUB ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA

Państwowa Inspekcja Sanitarna woj. śląskiego od kilku lat realizuje program edukacyjny pt. "Żywienie na wagę zdrowia", którego celem jest wspieranie dzieci i młodzieży poprzez odżywianie i propagowanie aktywności fizycznej oraz poprawa jakości żywienia w placówkach oświatowo- wychowawczych. W 2015 roku program został wzbogacony o działania edukacyjne dla dzieci przedszkolnych pt. "Klub zdrowego przedszkolaka", których celem jest kształtowanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie, wyposażenie dzieci w wiedzę i umiejętności oraz kształtowanie odpowiednich postaw i nawyków.

GALERIA:

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach, Oddziały Zamiejscowe w Starej Hucie - ROK SZKOLNY 2020-2021 (szkolnastrona.pl)